RSS Feed

شکایت

30 ژانویه 2010 توسط روح الله مومن نسب

میرحسین موسوی

میرحسین، من همجوان“ام؛

از من همشکایت” کن.

 • وقتی شنیدم میرحسین موسوی از تریبون جوانان ایران (روزنامه جوان) شکایت کرده است، غصه ام گرفت و از دست آن جناب ناراحت شدم؛ زیرا من هم در مطالب و پاسخ هایم به دیدگاه های دوستان “خط نفاق” را افشا کرده ام و اکنون انتظار دارم از من هم شکایت شود و چه توفیقی بالاتر و والاتر از اینکه “مغز معیوب فتنه” از آدم شکایت کند؟
 • لذا بدینوسیله ضمن تبریک صمیمانه به روزنامه جوان، که یقینا در راه “عمار گونه” خود موفق بوده است، از جناب آقای میرحسین موسوی خواهش می کنم از من و همه جوانان “غیر خداجوی(!!!)” که روز 9 دی شعار “مرگ بر منافق” و “مرگ بر موسوی” داده اند نیز شکایت کنند. با تشکر.

19 دیدگاه »

 1. آزادی گفت:

  جالب است که تا دیروز موسوی در این نظام منزلتی داشت و ارزشی و چون خود را در گروه سوء استفاده گران از نام امام جای داد به ناگه منفور شد. موسوی حق گفت و به همین دلیل از جانب کوردلان و […] مورد تهاجم قرار گرفت. جریانی که پس از فوت امام به روی کار آمد و نام امام را وسیله ای قرار داد برای افراط گرایی و ستم به مردم تنها به دست جوانان سبز اندیش ایرانی برکنار می شود.
  —————————————————————————
  […] = بجای عبارات دروغ و کلمات توهین آمیز به ایران و ایرانیان، این علامت گذاشته شده است.

  • رامیم گفت:

   درود بر آزادی!
   چه حق گفت که هواداران هر کس به خود او شبیه اند… و من نیز نباید از امثال جنابعالی انتظار داشته باشم راستگو و با ادب باشید.
   اما برخودم لازم می دانم از چند نکته مهم دیدگاه شما تشکر کنم:
   اول: واقعا حق با شماست، هر کس بخواهد از نام امام سوء استفاد ه کند و خود را نخست وزیر یا نماینده یا وکیل امام بداند، طرد خواهد شد همانطور که ایشان در آخرین بند وصیت نامه الهی شان فرموده اند: “من در طول مدت نهضت و انقلاب به واسطه سالوسی و اسلام نمایی بعضی افراد ذكری از آنان كرده و تمجیدی نموده ام ، كه بعد فهمیدم از دغلبازی آنان اغفال شده ام . آن تمجیدها در حالی بود كه خود را به جمهوری اسلامی متعهد و وفادار می نمایاندند، و نباید از آن مسائل سوءاستفاده شود. و میزان در هر كس حال فعلی او است.”
   دوم: متاسفانه در مورد روی کار آمدن جریانی پس از فوت امام خمینی (ره) که “نام امام را وسیله ای قرار داد برای افراط گرایی و ستم به مردم ” هم تا حدودی حق با شماست. ولی این جریان کار خود را از زمان حیات امام آغاز کرد و با محوریت آقای هاشمی و همکاری بی دریغ موسوی و رضایی جام زهری به امام نوشاندند که مظلومیت ایشان را چون اجدادشان ابدی کرد.
   این باند فساد و افراطی گری، بعد از امام هم به مدت 16 سال دیگر (جمعا بیش از 24 سال) دولت را در دست داشت و همچنان به مظلومیت امام خامنه ای نیز افزود و بارها تلاش کرد به این امام بزرگوار هم جام زهر بنوشاند که جوانان سبز اندیش ایرانی هرگز به آنها اجازه ندادند و بی تردید آنان و دنباله هایشان این آرزو را به گور خواهند برد.
   هموطن! جوانان ایران بیش از پنج سال است که خط افراط و دروغ و فساد را برکنار کرده اند و دیگر به آنان اجازه بازگشت به قدرت را نخواهند داد…
   بیداریتان را آرزو می کنم؛ بدرود/.

 2. […] میرحسین موسوی سایر سرویس ها […]

 3. mmd گفت:

  سلام عالي بود من هم دروبم همين هارو قرار دادم لطفا يه سر به وبم بزن
  😀 (W)

 4. shirazi گفت:

  “بازشماري“ آخرين نوشته وبلاگ در روزنه اميدم است. منتظر نظر شما هستم.
  موفق باشيد.

 5. shirazi گفت:

  Hello
  Can I ask who the “Javan newspaper” is the site of yout ?.

 6. Sm گفت:

  جالبه! اون میتونه از هر کسی دلش خواست شکایت کنه! اما ما نمیتونیم ازش شکایت کنیم!…
  آدم یاد سنگ پا(و حتی فراتر از اون) می افته!!
  :دی

  • رامیم گفت:

   صبح عزیزم، درود
   آخر الزمان که می گن همینه دیگه!
   طرف هر کاری دلش خواسته کرده، ماه ها علیه همین مردم، همین نظام و همین قانون افساد کرده و هرچه در توان داشته علیه این کشور به کار بسته، حالا دو قورت و نیمش هم باقیه!!! شکایت از روشنگری های یک روزنامه، آن هم به استناد قوانین “جمهوری اسلامی ایران”!!!
   خدائیش دنیای عجیبی شده…
   وجودت خار چشم نفاق باد؛ بدرود/.

 7. الياس گفت:

  سلام
  با “اندر نقد پاونا (پايگاه وبلاگ نويسان ارزشي)” به روزم

 8. mohammadali گفت:

  به نظرم موسوی باید می رفت سازمان ثبت احوال و هر کی جوونه رو یادداشت میکرد اونوقت به صورت رندوم از 70 تا 80 درصدشون شکایت می کرد،شاید اون موقع عدالت رو رعایت کرده بود و الا اینجوری که نمیشه پس ما چی!

  • رامیم گفت:

   درود بر محمدعلی عزیزم
   برادر گرامی! لطفا عدالت را رعایت کنید…
   من پیش از شما نوبت گرفته ام و از شما هم مستحق ترم!
   ما که بنده خوبی برای خدا نبوده ایم؛ خدا را چه دیدی؟! شاید عداوت بزرگترین دشمنانش ما را به بهشت ببرد.
   فکرش را بکن! شمر خدمت امام حسین (ع)، در کارزار نبرد، از عباس شکایت کند!!! که عباس مرا افشاء کرده است، فوری او را محکوم کن!!!!! آخرالزمان که می گن همینه دیگه…
   دشمنان خدا دشمنت بدارند؛ بدرود/.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.