RSS Feed

لیگ هاشمی

2 ژانویه 2010 توسط روح الله مومن نسب

در سال 84 احمدی نژاد لیگ هاشمی را تبدیل به جام حذفی کرد و هاشمی رفسنجانی حذف شد!

در سال 88 هاشمی رفسنجانی با کمک سرمربیان داخلی و خارجی و تیم های تقویت شده به میدان جام حذفی آمد و همه تیم هایش حذف شدند!

آیا هاشمی رفسنجانی هنوز به دنبال لیگ است؟

 • توضیح!:

آقای هاشمی رفسنجانی، گویا علاقه زیادی به لیگ برتر دارد.

ایشان بعد از ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و همزمان با ریاست جمهوریش ابتدا افرادی را به عنوان وزیر انتخاب می کرد.

برخی از آنها همزمان برای ایجاد گروه ها و باشگاه های سیاسی (احزاب) با گرایشهای مختلف مامور می شدند.

این باشگاه ها، تیم هایی را به عرصه سیاست وارد می کردند و با محوریت خود آقای هاشمی مسابقاتی در دسته یک (انتخابات مجلس) و لیگ برتر سیاسی (انتخابات ریاست جمهوری) برگزار می شد.

شورای نگهبان نیز به مثابه کمیته انضباطی، برخی تیم ها و افراد را از دسته یک یا لیگ هاشمی محروم می کرد، اما در تمام مواقع تیم های اصلی از این فیلتر هم عبور می کردند.

در هفتمین انتخابات ریاست جمهوری عملا اولین فصل از لیگ هاشمی شروع شد.

تیم هایی چون تیم آقای علی اکبر ناطق نوری و آقای سید محمد خاتمی (وزیر ارشاد دولت هاشمی) نقش محوری داشتند و بقیه باشگاه ها به نوعی حامی این دو تیم بودند. البته تیم هایی هم به عنوان سیاهی لشکر در کنار این دو تیم بازی می کردند.

در فصل اول و دوم لیگ هاشمی، باشگاه اصلاحات با همکاری مستقیم سازمان لیگ، ببخشید، مجمع تشخیص مصلحت و شخص آقای هاشمی رفسنجانی بدون هیچ مانعی به اصطلاح قهرمان شد!

این روال اما در دهمین انتخابات ریاست جمهوری برهم می خورد؛ و این را آقای هاشمی به خوبی فهمید.

لذا ایشان شخصا با استفاده از تمام ظرفیت تیم های خود وارد میدان شد تا لیگ را نجات دهد، بی خبر از اینکه آقای احمدی نژاد لیگ هاشمی را تبدیل به جام حذفی کرده است!

در جام حذفی فقط یک تیم سعود می کند و تیم مقابل حذف خواهد شد؛ در نتیجه هاشمی و تیم هایش و به عبارتی لیگ هاشمی حذف شد.

چهار سال با تمام وجود باشگاه های دسته یک تلاش کردند تا لیگ را دوباره راه اندازی کنند، اما این بار بخش بزرگی از اهرم های قدرت  در دست سازمان لیگ هاشمی نبود! و این سازمان ضعیف و ضعیف تر می شد…

این پیر سیاست به آسیب شناسی پرداخت و فهمید بزرگترین عامل پیروزی تیمهایش در فصل اول و دوم لیگ، مشخص نبودن دامنه حضور شخص او و بزرگترین اشتباهش نیز در فصل سوم، حضور مستقیمش در مسابقه بوده است، لذا تصمیم گرفت از فرصت چهار ساله استفاده کند و با کمک سرمربیان خبره داخلی و خارجی تیم هایش را برای پیروزی در جام حذفی احمدی نژاد آماده کند.

همه چیز خوب پیش می رفت تا روز مناظره!

مناظره به مثابه برنامه نود، در انتخابات نقش مهمی داشت.

مهمترین و تاثیر گذارترین اتفاق در برنامه نود انتخاباتی هم، پرده برداری دکتر احمدی نژاد از پشت صحنه تیم های حاضر در مسابقه بود.

همه فهمیدند که سه تیم دیگر با سرمایه گذاری سازمان لیگ، که حالا تبدیل به یک باشگاه ثروتمند شده بود، با یک هدف واحد به میدان آمده اند.

دهمین انتخابات یا جام حذفی احمدی نژاد دوباره اتفاق افتاد و پیروز این بازی سرنوشت ساز هم کسی نبود جز دکتر محمود احمدی نژاد.

این مهم را آقای هاشمی قبل از مناظره هم می دانست، اما حماقت بزرگ آقای موسوی با شرکت در مناظره باعث شد سه امتیاز حیاتی این بازی به دکتر احمدی نژاد برسد.

در روزهای نزدیک به فینال، آقای هاشمی که شکست ابدی را بی منازعه می دید، خود وارد صحنه شد و خواست اشتباهات تیم هایش را با نامه ای توهین آمیز به امام خامنه ای جبران کند.

گویا او انتظار داشت برای نجات لیگش همه بسیج شوند و از اجرای قانون ناراحت بود.

اما زیرکی دکتر احمدی نژاد و حمایتهای الهی از ایشان که به واسطه دعای دوستداران انقلاب و مستضعفان بود، باعث شد نامه آقای هاشمی مهر تاییدی شود بر افشاگری آقای احمدی نژاد در مناظره و مردم نقش آقای هاشمی را به وضوح ببینند.

طبق دستور جدید سازمان لیگ هاشمی، تیم های حذف شده به جر زنی پرداختند و اینبار قانون را نیز زیر پا گذاشتند و حرمتی باقی نگذاشتند.

این چماق ها اما برای اجبار حاکمیت به پذیرش هویجی فاسد در آینده ای نزدیک بود.

آینده ای که با گذشت شش ماه از انتخابات نرسید تا حرمت شکنی عاشورا و راهپیمایی 9 دي.

در این راهپیمایی همه سیاست ها و نقشه های تیم هاشمی نقش بر آب شد.

اکنون اما او دوباره با سیاستی جدید وارد میدان شده است.

این بار دستور جدید آقای هاشمی این است:

تیم منتخب سیاسی / به هم پاس بدهید!

طبق این دستور ظاهرا تیم حجومی و پر کارت قرمز (کروبی)، مهار مي شود و تیم پرطرفدارتر موسوی بیانیه صادر می کند و محترمانه توبه می کند و آقاي رضایی هم از پشت حمایت می کند و حتما امثال آقای مطهری و لاریجانی هم در بوق “لا حکم الا هاشمی” و “وحدت مصلحتی” خواهند دمید!

دست بر قضا! اینبار هم اگر دقت کنیم همه بر سر یک دشمن واحد به توافق رسیده اند، گرچه از اول هم اختلافی نبود!

تیم منتخب هاشمی با بازیکنانی چون موسوی در نوک حمله، خاتمی در پست هافبک نفوذی، رضایی در دفاع، کروبی به عنوان ذخیره، صانعی به عنوان مربی بدنسازی و هاشمی هم به عنوان سرمربی، دروازه بان و کاپیتان تیم آیا باز هم از تیم تک نفره احمدی نژاد با میلیون ها هوادار شکست خواهد خورد؟

باید تماشا کرد و دید…


26 دیدگاه »

 1. غلو گفت:

  سلام:
  با حال بيد قربونت ول هاشميرو بزار بره به بچه هاش برسه كه از گشنگي نرن جنوب تهران ساندويچ بخورند قربانت

  • رامیم گفت:

   درود بر غلو عزیزم
   اون بنده های خدا که سیرمونی ندارن… سالهاست بی وقفه دارن می خورن!
   سربلند باشید؛ بدرود/.

 2. araz گفت:

  با خودت خلوت کن نه با خدایت چون خدا خدا گویان بر خلق خدا خرده می گیرید
  چقدر جیره می گیری

  • رامیم گفت:

   درود بر خدای آراز!
   با خدا خلوت کردم، نه خودم! که من، من گویان بر خدا هم خرده می گیرند!
   برای کشورم، به عشق رهبرم از جانم گذشته ام و به قول شما، به نقل از اربابانتان، جیره خواری را به وطن فروشی ترجیح می دهم…
   و خدا چه نیکو توصیف کرده است نیاکان کفر و نفاق را که:
   وَكَمْ أَهْلَكْنَا قَبْلَهُم مِّن قَرْنٍ هُمْ أَحْسَنُ أَثَاثًا وَرِئْيًا
   اقوام بسياري را پيش از آنها نابود كرديم كه هم مال و ثروتشان از اينها بهتر بود و هم ظاهرشان آراسته تر! ﴿سوره مریم / آیه ۷۴﴾
   به تینت انسانیتان برگردید؛ بدرود/.

 3. محمد گفت:

  سلام داداشي خوبي؟
  مي خواستم 28 ساله شدنت روتبريك بگم

  (G) تولدت مبارك (W)

 4. بسیج الزهرا گفت:

  فقط میگم چراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا آقا اجازه میده این ظالم ها با اسلام این چنین برخرد کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ظالمانی که ادعا میکنن یار و یاور امام بودنند.

  • رامیم گفت:

   درود بر بسیج الزهرا (س)
   شما را چه شده است؟
   وَأَطِيعُواْ اللّهَ وَرَسُولَهُ وَلاَ تَنَازَعُواْ فَتَفْشَلُواْ وَتَذْهَبَ رِيحُكُمْ وَاصْبِرُواْ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِينَ
   و از خداوند و پيامبر او اطاعت كنيد و اختلاف كلمه نداشته باشيد كه بددل خواهيد شد و شان و شوكتتان بر باد مى ‏رود، و شكيبايى كنيد كه خداوند با شكيبايان است‏. ﴿سوره انفال / آیه ۴۶﴾
   مگر نه اینکه “ولی فقیه جانشین رسول الله است (امام خمینی (ره)”؟
   مگر نه اینکه امام حسن (ع) با معاویه (لعنت الله علیه) صلح نامه امضا کردند؟
   مراقب باشیم! پشت سر امام، نه یک قدم پیش، نه یک قدم عقب تر…
   مطیع رهبر بمانید؛ بدرود/.

 5. بسیج الزهرا گفت:

  سلام:
  دیدگاه چی دیگه فقط در این فکرم که چه خونهای پاکی برای این اسلام ریخته شد و حالا توسط هاشمی _ خاتمی _ موسوی _ کربی و چند جوان گمراه و عده ای مفسد در حال پای مال شدن است.لعنت خدا بر گمراه کننده و گمراهین.درود بر اسلام و جانم فدای رهبر.

  • رامیم گفت:

   درود بر بسیج الزهرا (س)
   أَلَمْ تَر إِلَى الَّذِينَ نَافَقُوا يَقُولُونَ لِإِخْوَانِهِمُ الَّذِينَ كَفَرُوا مِنْ أَهْلِ الْكِتَابِ لَئِنْ أُخْرِجْتُمْ لَنَخْرُجَنَّ مَعَكُمْ وَلَا نُطِيعُ فِيكُمْ أَحَدًا أَبَدًا وَإِن قُوتِلْتُمْ لَنَنصُرَنَّكُمْ وَاللَّهُ يَشْهَدُ إِنَّهُمْ لَكَاذِبُونَ
   مگر كسانى را كه به نفاق برخاستند نديدى كه به برادران اهل كتاب خود كه از در كفر درآمده بودند مى ‏گفتند اگر اخراج شديد حتما با شما بيرون خواهيم آمد و بر عليه شما هرگز از كسى فرمان نخواهيم برد و اگر با شما جنگيدند حتما شما را يارى خواهيم كرد و خدا گواهى مى‏دهد كه قطعا آنان دروغگويانند (سوره حشر / آیه 11)
   آری! آنان دروغگویانند؛ بدرود/.

 6. رامیم گفت:

  RT @tweetmeme دیوان دل » لیگ هاشمی http://bit.ly/78OtqB

 7. مخالف گفت:

  واقعا برات متاسفم . شما بسیجیهای (چيز) کی میخواهید سر عقل بیایید . چند هزار از (چيز) ایران را باید (چيز) تا بفهمید (چيز) انسانهای (چيز) مثل ندا و سهراب اعرابی راه چاره (چيز) این (چيز) نیست . حیف که موقع انقلاب 57 به دنیا نیامده بودی ولی اگر آن انقلاب را دیده بودی میدانستی که شاه (چيز) آدم خیلی کشت ولی آخرش مجبور شد بارو بندیل جمع کند و فرار کند . آیا هنوز متوجه نشده ای که به آخر خط رسیده اید؟ دلم برایت میسوزد چون تو در گذشته در جا میزنی و (چيز) ایران به سوی آینده گام بر میدارد . ولی به هر حال در هر جامعه ای امثال تو وجود دارد . در آلمان هیتلری هم حتی بعد از سقوط هیتلر باز کسانی بودند که هنوز در خفا به او اعتقاد داشتند و مطمئنا پس از (چيز) جنبش سبز باز امثال تو خواهند بود که شاید تا آخر عمر هم به این رژیم (چيز) اعتقاد داشته و آرزوی بازگشت آن را کنند همانطور که سلطنت طلبان لوس آنجلس هنوز در سوز و گداز سلطنت شاه هستند .
  ———————————————————————————————
  (چيز) = طبق قوانين اين تارنوشت، بجاي كلمات توهين آميز و فحاشي و دروغ اين كلمه گذاشته شده است.

  • رامیم گفت:

   درود بر مخالف من!
   به شما حق مي دهم از دست ما عصباني باشيد.
   بگذار فرايند رسيدن به اين خشم را برايتان بازگو كنم:
   ابتدا سعي كرديد با شعار “قانون گرا فقط منم” و “دروغ گو فقط تويي” به صورت همزمان هم خودتان را موجه نشان دهيد، هم طرف مقابلتان را تخريب كنيد.
   بعد از انتخابات اما فهميديد اين حركتتان باعث تمسخر شده است و نتيجه هم كه معلوم بود: شكست.
   پس به خود زني و مظلوم نمايي روي آورديد و با شعار “خس و خاشاك منم” و “راي من كجاست؟”! خواستيد حس ترحم مردم را به خود جلب كنيد كه البته با آتش زدن اموال مردم و قلدري و اثبات دروغ تقلب و كشته سازي باز هم نتيجه همان شد: شكست.
   آويزان مراجع و علماي ديني شديد و با شعار “من مسلمانم و تو ضد اسلام” خواستيد حس اسلام گرايي مردم را به خود جذب كنيد كه با حركت احمقانه و وقيحانه روز عاشورا دستتان رو شد و در نتيجه مردم در حماسه تاريخي 9 دي به شما تودهني زدند و اينبار باز هم: شكست.
   به توهين روي آورديد و اشتباه گذشته را دوباره تكرار كرديد و اينبار سيب زميني جاي خود را با سانديس عوض كرده است و خودكشي ها دوباره تبديل به خود زني شده است و با لذت مي بينم كه چگونه خودتان را به در و ديوار مي كوبيد اما به وعده الهي “فَإِنَّ حِزْبَ اللّهِ هُمُ الْغَالِبُونَ” ترديدي نيست كه بازهم: شكست.
   هموطن مخالف من!
   شما راست مي گويي!
   مجاهدين خلق هم در دل عراق براي خودشان گلزار شهدا دارند و مي گويند هزاران مجاهدشان را ما به شهادت!! رسانده ايم!
   اين روزها بعيد نيست امثال شما، امام حسين (ع) را هم محاكمه كنيد كه چرا در روز عاشورا به ازاي هر شهيد بيش از صد نفر از سپاه يزيد كشته شده اند؛ پس سپاه امام حسين (ع) را بايد مجازات كرد!!!
   يا اميرالمومنين (ع) را محكوم كنيد كه چرا در يك جنگ بيش از صد هزار مسلمان احتمالا مظلوم و بي گناه را كشته است!
   راستي فردا قرار است چه كسي بميرد؟ شما كه در علم پيشگويي گوي سبقت را از مرتازهاي هندي هم ربوده ايد! (رجوعتان مي دهم به پيشگويي هاي قبل از عاشورايتان!)
   امثال ندا و سهراب نياز به وكيل و وصي ندارند، كشور ما قانون دارد و به حقوق مقتول با محاكمه قاتل رسيدگي مي كند؛ ولي راستي شما چرا پيراهن عثمان به دست گرفته ايد؟ نكند تاريخ در حال تكرار است و قاتل به خونخواهي آمده است؟
   دلم برايتان مي سوزد…
   درسته، من در ماجراهاي انقلاب نبوده ام ولي پدرم مجروح همان ماجراهاست و مي گويد از روز اول انقلاب عده اي مي گفتند: “انقلاب در حال نابودي است” باز هم بگوييد و آنقدر بگوييد تا صبح دولتتان بدمد!
   بقيه پاسختان را از زبان شهيد مظلوم بهشتي عزيز مي دهم:
   “قلدرها و مستکبرهای دنیا و چپاولگرهای دنیا هر چه دلشان می خواهد به ما فحش بدهند. ما می دانیم که دل محرومان جهان مالامال از عشق به این انقلاب است و قلب شان در عشق به این انقلاب می تپد.
   و اما از نظر داخلی؛ برادرها و خواهرها! ما یک 30 میلیون داریم، یک 5 میلیون داریم و یک 1 میلیون. آن 1 میلیون هیچ وقت نمی تواند از ما راضی شود.
   متأسفانه آن 1 میلیون هم زبانش خیلی دراز است، امکانات تبلیغاتی اش هم خیلی زیاد است، همه جا می خواهد خودش را به عنوان وکیل این 36 میلیون معرفی کند!
   یک 30 میلیون داریم، همین مردم کوچه و خیابان. یک 5 میلیون هم داریم که دیر تصمیم می گیرد.
   در میان آن 30 میلیون، هماهنگی، انسجام، آگاهی فزاینده نسبت به خط اصیل انقلاب اسلامی و شناخت از راه سالم اصیل اسلامی آینده روز به روز در حال افزایش است… (اگر عصباني تر نمي شويد، بقيه اين سخنراني دل نشين را در اينجا بشنويد)
   و اما گذشته! آري! من از گذشته خاطرات خوبي ندارم… هشت سال موسوي شما، هشت سال هاشمي شما، هشت سال خاتمي شما… حالا شما بگو! من به دنبال بازگشت به گذشته هستم؟
   نه دوست دشمن من!
   من مي خواهم گذشته تكرار نشود، مي خواهم قدرت به ارباب زر و زور باز نگردد… همين!
   و همان “سلطنت طلبان لوس آنجلس” الآن حامي شما هستند و برايتان ماچ مي فرستند؛ گواريتان باد!
   منافقين خلق ايران به شما نشان اشرف اعطا كرده اند و شما را اشرف نشان مي خوانند، نوش جانتان!
   ريگي و جندالشيطانش اكنون با دست بند سبزش كنارتان ايستاده است و خود را استادتان مي داند؛ مباركتان باد!
   رئيس اوباما رسما برايتان بوجه تصويب مي كند و خود را حاميتان مي داند؛ خوشا به حالتان با اين همه افتخار! بس كنيد آقا…
   اين مردم ديگر فريب روباه را نمي خورند حتي اگر اينبار برخي از خواص سابق هم فريب خورده باشند…
   گرچه تازه خواب زمستانيتان شروع شده است اما، بيداريتان را آرزو دارم؛ بدرود/.

 8. samog گفت:

  سلام.
  درکت می کنم برادر. می دونم چقدر سخته برات. ولی ایکاش به جای جیغ زدن فکر می کردی.

  • رامیم گفت:

   درود بر ساموگ عزيز
   انتظار داشتم در مورد مطلبم نظرتان را بدانم، ولي گويا فرار از پاسخگويي و توجه به كلي گويي اين روزها در برخي جريانات مد شده است…
   به هر حال، صلاح مملكت خويش خسروان دانند!
   فكرتان از ناآگاهي دور باد؛ بدرود/.

 9. سلام. متاسفانه خيلي از افراد ، به جاي كار براي خلق ا… تا دم مرگ به فكر رياست و برتري طلبي هستند . و هيچ چيز چشم طمع كار را سيراب نمي كند الا خاك گور .

  • رامیم گفت:

   درود بر قطره ای از دریا
   متاسفانه حق با شماست…
   خدای مهربان نیز می فرماید:
   أَفَتَطْمَعُونَ أَن يُؤْمِنُواْ لَكُمْ وَقَدْ كَانَ فَرِيقٌ مِّنْهُمْ يَسْمَعُونَ كَلاَمَ اللّهِ ثُمَّ يُحَرِّفُونَهُ مِن بَعْدِ مَا عَقَلُوهُ وَهُمْ يَعْلَمُونَ
   آيا طمع داريد كه به شما ايمان بياورند با آنكه گروهى از آنان سخنان خدا را مى ‏شنيدند سپس آن را بعد از فهميدنش تحريف مى ‏كردند و خودشان هم مى‏دانستند (سوره بقره / آیه ۷۵)
   همه مشکل ما این است که می دانند و نمی فهمند، و ای کاش امر به معروف و نهی از منکرها در این افراد تاثیر کند و به راه مستقیم و روشن الهی هدایت شوند…
   شهادت نصیبتان؛ بدرود/.

 10. سلام
  واقعا لیگ هاشمیت عالی بود
  اگه وقت کردی یه سربه وبلاگ دانشگاه امیرکبیربزن
  http://www.autbasij.org/

  • رامیم گفت:

   درود بر داداش محمد عزیزم
   ممنون که از “لیگ هاشمی” خوشت اومد!
   تارنمای “بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیر کبیر” هم خیلی جالب بود؛ به بقیه دوستان هم توصیه می کنم آن را ببینند…
   شاد و سرفراز باشید؛ بدرود/.

  • محمد جان
   این سایته، وبلاگ نیست

   • رامیم گفت:

    درود بر نام (الزامی)!
    آقا محمد عزیز، حق با این دوست خوبمونه!
    این تارنماست نه تارنوشت؛ اما در اصل محتوی زیاد تفاوتی ندارد…
    ممنون از شما؛ بدرود/.

 11. gh گفت:

  جای بسی تعجب است که منتظر شکست سکوت رفسنجانی هستید در صورتی که رهبر اصلی سبز اموی خود ایشان هستند لااقل تاریخ حوادث 6 ماه اخیر را ملاحظه کنید خواهید فهمید که موسوی خاتمی کروبی جیره خوار هاشمی هستند خداوند رسوایی برای نامبرده رقم خواهد زده که تمامی اعمال این اقا هم نتوانند تاریخ را برعکس نگارش کند فردی که در تاریخ قبل و بعد انقلاب شریک دزد بوده و رفیق قافله شاید متن فوق امروز باورش مشکل باشد اما تا 3ماه دیگر دست این خائن اصلی هم برای همه ملت رو خواهد شد

  • رامیم گفت:

   درود بر جی اچ عزیزم
   من شخصا ترجیح می دهم ایشان سکوت کند زیرا از شکسته شدن سکوتشان خاطرات خوبی نداریم…
   درباره شخص ایشان و نوع برخورد مقتضی هم چون خودم را سرباز و مطیع رهبر عزیز انقلاب می دانم، سکوت می کنم تا دستور ایشان را بشنوم و اگر دستور حذف هاشمی بود لحظه ای در اجرای این دستور تردید نخواهم کرد.
   همیشه آگاه و سرافراز باشید؛ بدرود/.

 12. سعيد گفت:

  سلام
  از بازديد شما متشكرم
  حق با شماست
  لينك شما رو به وبلاگم اضافه كردم
  خدا خيرت بده
  حلال كن كه اين فراموشي غير عمد رخ داد

  • رامیم گفت:

   درود بر سعید عزیزم
   شما بزرگواری کردید که ما را لایق پیوند دانستید!
   امیدوارم فداییان خوبی برای اسلام و ایران و رهبر عزیزمان باشیم…
   سربلند باشید؛ بدرود/.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.